Karakalem İstanbul Portre

Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında ülkemizin birçok şehrine siparişler göndermekte olan Karakalem Portre yapan yerler vardır.

Bu hususta birçok yer ve kişi alaylı biçimde kendini geliştirerek bu işi icra etmekte. Kimi bu işi hobi edinerek ek gelir elde etmek amacıyla da sektörün kıyısından, bazı yerler ise bu sanatın eğitimini alarak gerekli tecrübeyle donanımlı bir şekilde Resim Sanatını hakkıyla yerine getiren sanatçı kişiliklerden oluşmaktadır.

Yaz Google a Karakalem Portre yapan yerler, arkadaşım seni yerler. Benzetmezler, yabancı ressamların yaptığı çalışmaları kendi çalışmalarıymışçasına gösterirler. Sonra dönerler, paranı vermezler. Gözlerinden sular seller.

İstanbul hepimizin bildiği üzere ülkemizin pazaryeri konumuyla Metropol bir Avrupa şehri olma özelliğini korumaktadır. Yaşayan bilir ki birçok insan bu şehirde ek bir gelir gayesi gütmektedir. Herkes sanatçıdır da bu şehirde. Bir Türk filmi klişesi gibi olacak, lakin köyden kente göç sebebidir halen burada sanatçı olmak. Gel gelelim herkes işinin erbabı dürüst ve güvenilir kişi ve kurumlarla çalışmak iş yapmak ister. Bu durumu ise zora sokan konu günümüz internet üzerinden birden fazla Karakalem Portre yapan yerler benzeri sayfaların yer almasıdır. Gel de ayıkla şimdi pirincin taşını.

Karakalem Portre yapan yerler çoğulunu tek bir yere indirgemeniz bakımından sizlere yardımcı olmak isterim:

  1. İnternet üzerinden ulaşmış olduğunuz kişi veya kurumun adını öğrenerek biyografik bilgi sağlayın;

Ressam, Eğitim Durumu: Alaylı ve Eğitimli

Tecrübe Durumu : 29 Yıl

2. Varsa Karakalem Portre harici farklı teknik ve türlerde Resim çalışmaları

3. Varsa Resim Sanatına katkısı

Ressam Murat Karabüyük Türkiye’ de ’ İnsan Boyama Tekniğini ’ getiren ilk ressam sanatçıdır.

4. Konuya dair farklı sosyal medya hesaplarının yer alıp almadığı

Facebook / Instagram / Twetter

Web Sayfalarımız

www.muratkarabuyuk.com , www.istanbulkarakalem.com , www.karakalemistanbul.com , www.ankarakarakalem.com , www.karakalemankara.com , www.kadikoytattoo.com)

5. Müşteri yorumları; Güvenilirlik açısından önemli!

6. İletişim numaraları aktif mi?

Ressam Murat Karabüyük Sanat Atölyesi 0507 880 49 58

7-Adres bilgileri sorgula; Atölye/Sanat Merkezi

Ressam  Murat Karabüyük Atölye Adres: Caferağa Mah. Keresteci Aziz Bey sok. No.1 Daire,9 Kadıköy İstanbul

Araştırılması gerekenler arasındadır.

Çoğumuz sevdiklerimize özel bir günde naçiz bir hediye, bir anı maiyetinde Karakalem Portre yaptırmak isteriz ve Karakalem Portre yapan yerler nereler merak eder öğrenmek isteriz. Herhangi bir ön araştırma yapmaksızın öncesinde siparişini vermiş bulunduğumuz Karakalem Portre elimize ulaştığında portre-fotoğraf/kişi arası benzerlik ölçütünde bir hayal kırıklığı, bir memnuniyetsizlik yaşamamak adına sizlerle paylaşmış olduğum bu ön araştırma ve değerlendirmeyi yapmanızda yarar var.

Biz Gazi Üniversitesi Resim Bölümü Yüksek Lisans öğrencileri olarak bu tezi değerlendirme ölçütünde kaleme aldık ve öncesinde aynı zamanda hocamızda olan değerli Ressam Murat Karabüyük’ ü sizler için bu araştırma kapsamında değerlendirmeye karar verdik. Dilerseniz Resim Sanatına yıllarını adamış ve resmi adeta bir yaşam biçimi haline getirmiş usta Türk ressamlarıyla gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. ( Bakınız R. Aydın Ayan, R. Murat Karabüyük, R. Mustafa Ayaz gibi ). Bizlerin de temennimiz onların izinden gitmek olacaktır. Teşekkürler.